Mechanik Pojazdów Samochodowych

Więcej

 

Mechanik - Monter Maszyn i Urządzeń

Więcej

 

Kierowca Mechanik

 

Więcej

 

Ślusarz

 

 Więcej

 

 

Mechanik Motocyklowy

 

Więcej

 

Klasa Wielozawodowa

 

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia – szkoła na podbudowie programowej szkoły podstawowej oraz z oddziałami na podbudowie gimnazjum, realizująca program nauczania w zakresie kształcenia ogólnego oraz zawodowego. Kształcenie zawodowe odbywa się na poziomie robotniczym bądź czeladniczym, w zależności od organu prowadzącego szkołę. Ukończenie branżowej szkoły I stopnia jest potwierdzane świadectwem jej ukończenia. Absolwent uzyskuje jedynie świadectwo potwierdzające posiadanie wykształcenia ogólnego na poziomie zasadniczym. Kwalifikacje zawodowe można uzyskać zdając egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie przeprowadzanym przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne lub zdając egzamin czeladniczy organizowany przez cechy rzemieślnicze. Po ukończeniu branżowej szkoły I stopnia naukę można kontynuować w trzyletnim liceum ogólnokształcącym dla dorosłych, rozpoczynając naukę od razu od klasy drugiej lub w dwuletniej szkole branżowej II stopnia. Aby uzyskać dyplom technika absolwent musi uzyskać wykształcenie średnie oraz zdać egzaminy potwierdzające wszystkie kwalifikacje wyodrębnione w danym zawodzie.

Partnerzy

toyota logo 01  Xylem lsw  5951 logo 
quick mix logo Auto Centrum silka ytong logo
                           Erasmus            Power logo                 

 

 

 

Zaprzyjaźnione Instytucje

  Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej  Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu   Miasto i Gmina Strzelin Powiat Strzeliński 
Ministerstwo Edukacji Narodowej                    Centralna Komisja Egzaminacyjna

 

 

 

Strzelin

CKZiU w Strzelinie

ul. S. Staszica 5
57-100 Strzelin

tel.: 71 392 00 08, 71 396 48 80
fax: 71 326 48 81
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne telefony

Sekretariat uczniowski : 713264894

Kadry: 713264888

Księgowość: 713264889

Stacja Kontroli Pojazdów w Strzelinie: 713264890; 713923801