W dniu 29 maja 2017 r. w naszej szkole odbyła się debata uczniów biorących udział w projekcie PO WER, dzięki któremu zorganizowano zagraniczne praktyki zawodowe w Bolonii i w Lipsku.

Prezentację multimedialną na ten temat przygotował uczeń kl. III Ti – Piotr Branicki wraz z koleżankami z kl. II Te. Przygotowana prezentacja bardzo podobała się uczniom, ponieważ mogli powspominać bardzo miły, jak się okazało dla nich okres praktyk.

Podczas debaty uczniowie opowiadali o swoich wrażeniach z wyjazdu oraz odpowiadali na pytania prowadzących debatę: pani vice-dyrektor Elżbiety Zielińskiej oraz pani vice-dyrektor Iwony Zarzyczańskiej, które to pytały o problemy jakie napotkali podczas praktyk oraz czy poleciliby innym uczniom, aby pojechali w przyszłym roku na praktyki za granicę.

Okazało się, że uczniom tak się podobało, że chętnie pojechali by jeszcze raz w to samo miejsce. Wniosek zatem z debaty jest taki, iż warto mieć dobre wyniki, gdyż tylko dzięki temu można wyjechać na praktyki zagraniczne i zdobyć bezcenne doświadczenie, a także podszkolić język obcy.

Oprac. Karolina Pukalska – Pukała

About Author

Leave Comment