Uwaga uczniowie klas III Tps i III Tl

Rozpoczynamy proces rekrutacji dla kandydatów na uczestników Projektu pt. „Międzynarodowe praktyki zawodowe drogą do europejskiego rynku pracy" i wyjazd na staż zawodowy do Lipska w terminie od 17.02.2017 r. do 15.03.2019 r. w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie, wypełnienie formularza aplikacyjnego i złożenie do wychowawcy klasy w terminie do 10 grudnia 2018 r. Spośród kandydatów zostanie wybranych 14 uczestników z najwyższą liczbą punków i pozytywną opinią wychowawcy.

ZAPRASZAMY – LIPSK CZEKA

Uwaga uczniowie klas III Ti, II Te i III Tl

Rozpoczynamy również proces rekrutacji dla kandydatów na uczestników Projektu pt. „Międzynarodowe praktyki zawodowe drogą do europejskiego rynku pracy" i wyjazd na staż zawodowy do Bolonii w terminie od 11.02.2019 r. do 08.03.2019 r. w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie, wypełnienie formularza aplikacyjnego i złożenie do wychowawcy klasy w terminie do 10 grudnia 2018 r. Spośród kandydatów zostanie wybranych 13 uczestników z najwyższą liczbą punków i pozytywną opinią wychowawcy.

ZAPRASZAMY – BOLONIA CZEKA

 

 

Ogłoszenie

 

Zachęcamy uczniów do udziału w konkursach:

 

       I. Przegląd literacko-historyczny

Tematy :

1. „Drogi do niepodległości” (w formie eseju, reportażu, opowiadania, wiersza)

2. „Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek i nie ma prawa do przyszłości - rozwiń myśl”

3. „Trudne początki niepodległej” - oceń sytuację wewnętrzną, i międzynarodową po odzyskaniu przez Polskę niepodległości (połowa lat 20)

Prace należy dostarczyć do 19.X do Pań uczących języka polskiego, w przypadku wyboru tematu nr 3 prace należy dostarczyć do Pań uczących historii.)

 

        II. Przegląd plastyczny „Portrety - znani ludzie II RP

Prace (portrety)  w formacie A3 należy dostarczyć do 19 X do gabinetu nr 31 do Pani Bernadetty Osolińskiej).

 

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.

Dziękuję.

Uwaga uczniowie klas II Tb, III Tps i III Tl

Rozpoczynamy proces rekrutacji dla kandydatów na uczestników Projektu pt. „Międzynarodowe praktyki zawodowe drogą do europejskiego rynku pracy" i wyjazd na staż zawodowy do Lipska w terminie od 09.01.2017 r. do 03.02.2017 r. w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie, wypełnienie formularza aplikacyjnego i złożenie do wychowawcy klasy w terminie do 14 listopada 2016 r. Spośród kandydatów zostanie wybranych 23 uczestników z najwyższą liczbą punków i pozytywną opinią wychowawcy.

ZAPRASZAMY – LIPSK CZEKA

 

Uwaga uczniowie klas III Ti, II Te i III Tl

Rozpoczynamy również proces rekrutacji dla kandydatów na uczestników Projektu pt. „Międzynarodowe praktyki zawodowe drogą do europejskiego rynku pracy" i wyjazd na staż zawodowy do Bolonii w terminie od 15.01.2017 r. do 10.02.2017 r. w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie, wypełnienie formularza aplikacyjnego i złożenie do wychowawcy klasy w terminie do 14 listopada 2016 r. Spośród kandydatów zostanie wybranych 17 uczestników z najwyższą liczbą punków i pozytywną opinią wychowawcy.

ZAPRASZAMY – BOLONIA CZEKA

interkadra

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników:

Operator paletowania

Miejsce zlecenia: Stanowice, nr ref: OP/STA

Opis zadań:

 • obsługa urządzeń do paletowania (sorter, owijarka palet)
 • obsługa kartoniarki oraz maszyn do zasypu przypraw
 • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

 • mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
 • przestrzeganie zasad bhp
 • gotowość do pracy w systemie zmianowym
 • dyspozycyjność
 • mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

Oferujemy:

 • umowę o pracę tymczasową podpisaną z Interkadra Sp. z o.o.
 • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
 • 4 brygadowy system pracy
 • dofinansowanie do posiłków
 • bezpłatny dojazd z Wrocławia, Siechnic, Jelcza Laskowic, Wójcic, Bystrzycy, Bierutowa, Brzegu, Lubszy, Dobrzynia, Wiązowa i Strzelina oraz okolicznych miejscowości

InterKadra Sp. z o.o.

Szczegóły na www.interkadra.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

interkadra

 

 

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

 

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Strzelin, Nr ref: OP/STRZ

Opis stanowiska

montaż silników elektrycznych i pomp wodnych zgodnie z wymogami technicznymi, jakościowymi i ilościowymi

obróbka mechaniczna surowców i półproduktów używanych w procesie produkcji.

Wymagania

 • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne
 • znajomość rysunku technicznego;
 • umiejętność czytania rysunku technicznego;
 • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
 • zdolności manualne;
 • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

 • uprawnienia: na wózki widłowe, suwnice i/lub żurawie, SEP;
 • znajomość języków obcych;
 • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

 • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadra Sp. z o.o;
 • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
 • dobrą atmosferę w pracy.

InterKadra Sp. z o.o.

Szczegóły na www.interkadra.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Strzelin

CKZiU w Strzelinie

ul. S. Staszica 5
57-100 Strzelin

tel.: 71 392 00 08, 71 396 48 80
fax: 71 326 48 81
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne telefony

Sekretariat uczniowski : 713264894

Kadry: 713264888

Księgowość: 713264889

Stacja Kontroli Pojazdów w Strzelinie: 713264890; 713923801