Miła niespodzianka!

             Dwa dni po mniej lub bardziej ( w zależności od klasy;-) obchodzonym Dniu Kobiet, miało w naszej szkole miejsce niecodzienne wydarzenie! Oto 10 marca o godz. 11.30 w szkolnej auli odbył się koncert: „ z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn (!)”. Zaproszone na niego  zostały te klasy, które biorą czynny udział w życiu szkoły. Taką oceną i zaproszeniem zostały wyróżnione następujące klasy: I Te, I Tl, I Ti, II Te2, III Te. Koncert przygotowali uczniowie klas pierwszych, tworzący szkolny zespół instrumentalno – wokalny pn.: „Fimavero” w składzie: Weronika Zarzycka (I Ti) – wokal, Maciej Król (I Tsp) – gitara elektryczna, Filip Suwała (I Tsp) – perkusja. 

             Koncert rozpoczął się piosenką wykonaną w duecie zaśpiewanym przez Weronikę i Maćka, pt.” Czy te oczy mogą kłamać”. Następnie zaproszeni goście, w wykonaniu Weroniki, mogli usłyszeć piosenki dedykowane męskiej części widowni, takie, jak: „ Babę zesłał Bóg”, „Sex appeal”, „Gdzie Ci mężczyźni”, „Bombonierka”, „Peron”. Natomiast Maciek przedstawił utwory przygotowane dla piękniejszej części widowni. Znalazły się tam m.in.: „Moja dumka” i „Szukając szczęścia”. 

              Mimo zaledwie kilku prób i spontanicznie zorganizowanego koncertu, został on odebrany przez zgromadzoną młodzież bardzo dobrze. Świadczyła o tym duża  frekwencja na sali przez cały czas trwania koncertu i gromkie brawa, jakie młodzi artyści zebrali po swoim występie. Zachęceni takim „debiutem”, obiecali, że nie będzie to ich ostatni występ. Wszyscy uczestnicy tego artystycznego wydarzenia zgodzili się, że była to naprawdę miła niespodzianka! 

A.D.  

 

{phocagallery view=category|categoryid=17|limitstart=0|limitcount=6}  

About Author

Leave Comment