Konto dla rodziców w e – dzienniku

        W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie od roku szkolnego 2014/2015 będzie obowiązywała tylko wersja elektroniczna dziennika. E – Dziennik jest przeznaczony dla dyrektora, sekretariatu, nauczycieli oraz rodziców i uczniów. Obsługuje wszystko, czego potrzebuje szkoła, aby zapewnić skuteczną elektroniczną komunikację z rodzicami. Zapewnia sprawną komunikację rodziców z wychowawcą i nauczycielami oraz możliwość obejrzenia bieżących informacji o frekwencji, ocenach, uwagach i osiągnięciach dziecka. 

      System Optivum NET+ działa w każdej popularnej przeglądarce internetowej, na różnych systemach operacyjnych (Windows, Linux, Android). Nie wymaga instalowania na komputerze jakichkolwiek dodatkowych programów i komponentów . Jest dostępny poprzez szkolną stronę internetową www.ckziu.strzelin.pl . Po przejściu do adresu systemu e-dziennik od razu można się zalogować i rozpocząć pracę z systemem, który zarówno dla rodziców jak i uczniów jest bezpłatny. Jedynym warunkiem jest dostęp do internetu i podanie do sekretariatu uczniowskiego adresu mailowego jednego z rodziców.

     Na szkolnej stronie internetowej został zamieszczony film przedstawiający pierwsze logowanie i zakładanie konta w e – dzienniku.

 

 

About Author

Leave Comment