DSC 0980

W środę 23 listopada 2016r. odbyło się pierwsze z serii spotkań szkoleniowych jakie cyklicznie odbywać się będą dla uczniów Technikum im. Bohaterów Westerplatte i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Bohaterów Westerplatte w Strzelinie.

DSC 0980

DSC 0986


Tematem szkolenia było „Stosowanie nowoczesnych olejów w pojazdach samochodowych”. Zajęcia przeprowadził przedstawiciel znanej niemieckiej firmy Liqui Moly, która wzięła swa nazwę od dwusiarczku molibdenu – związku chemicznego o doskonałych właściwościach smarnych.

DSC 0998

Firma oprócz dużej gamy olejów proponuje w swojej ofercie różnorodne dodatki do paliw, które już przy pierwszym użyciu znacząco poprawiają działanie silnika usuwając osady gromadzące się w układzie wtryskowym.

DSC 0992     DSC 0989

Uczniowie biorący aktywny udział w szkoleniu zostali nagrodzeni różnymi drobiazgami, między innymi były też dodatki do paliw, które będą mogli zastosować w swoich samochodach.
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma stosowny certyfikat (zaświadczenie) o uczestnictwie w szkoleniu jako potwierdzenie podnoszenia swojej wiedzy motoryzacyjnej.

About Author

Leave Comment