IMG 0243

W dniu 08 i 09 lutego 2018 r. w Technikum Samochodowym zostało zorganizowane wraz z firmą Auto Centrum szkolenie z dziedziny diagnozowania, weryfikacji i naprawy najnowszych konstrukcji zawieszeń i układów kierowniczych stosowanych w samochodach osobowych.

IMG 0243

W szkoleniu wzięli udział uczniowie klasy: pierwszej i trzeciej w zawodzie: mechanik pojazdów samochodowych oraz drugiej technik pojazdów samochodowych wraz z nauczycielami praktycznej nauki zawodu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.

IMG 0258

 

IMG 0281

Po wprowadzeniu do tematu szkolenia uczniowie mieli okazję w praktycznej części poznać zastosowanie najnowszych urządzeń i narzędzi pozwalających w szybki i praktyczny sposób wykonać naprawy elementów zawieszeń. Uczniowie mieli okazję wypraktykować najnowsze narzędzia i poznać nowoczesne technologie naprawy zawieszeń.

IMG 0244

Druga część szkolenia zorganizowanego przez firmę FEBI i Auto Centrum, dotyczyła układów kierowniczych samochodów osobowych. W trakcie szkolenia uczniowie poznali najnowsze konstrukcje konwencjonalnych układów kierowniczych stosowanych w pojazdach samochodowych jak również najnowsze projekty konstrukcyjne.

IMG 0296

Uczniowie poznali techniki diagnozowania, naprawy i regulacji układów kierowniczych.

 

J. Wandycz

About Author

Leave Comment